Bilet İptali

Ana sayfa > Bilet İptali

Uçak Bileti İptal İletişim Telefon Numarası  0850 241 96 36 dir.

Uçak Bileti iletişim telefon numarasını arayarak kişisel istekleriniz doğrultusunda uçak bileti iptali, değişimi veya satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirisiniz.


Bilet İptali İletişim Telefon : 0850 241 96 36

Bilet Değişim İletişim Telefon : 0850 241 96 36

Bilet Satın Al İletişim Telefon : 0850 241 96 36

Uçak Bileti İptal İletişim Hakkında

Uçak biletinizi aldınız.Fakat belirlediğiniz tarihte uçuşunuzu gerçekleştiremeyeceksiniz, yada belirlediğiniz tarihte farklı saate  daha uygun uçuş buldunuz. Biletinizi değiştirebilir veya iptal edebilir misiniz?


Tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz ve bu konuda deneyimli müşteri temsilcilerimizle görüşerek işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak lokasyonlar yönetmekteyiz.


Uçak İptal, Satın Alma, Değişiklik Ofisi;


Uçak bileti iptal telefon: 0850 241 96 36


Uçak bileti değişim telefon: 0850 241 96 36


Uçak bileti telefon: 0850 360 5777


Uçak Bileti İptali


Uçak bileti aldınız, uçak bileti üzerinde tarih değişikliği yapmak veya uçak biletinizi iptal mi etmek istiyorsunuz ?


  1. İnternet üzerinden yapmak istediğiniz işlemlerde uçak bilet iptali için çok fazla seçenek alacaksınız. Birçok site üzerinden karşınıza sayfalar çıkacaktır. İnterneti çok iyi kullanamıyor olabilirsiniz bu karmaşık sayfalar içerisinde düzenli ve sade bilgiden kopmadan işlem yapmanız için biletiptali.com’u sizlere sunuyoruz yapacağınız işlemlerde internet üzerinden aksaklık veya yanlış işlem yapma gibi durumunda kalırsanız ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz. 0850 360 57 77. Telefon ile uçak bileti iptal ederken dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır gelin bu konuları birlikte inceleyip sonuçlandıralım.
  2. Para iadesi için gereken işlemler kartınızın bulunduğu bankaya göre 3 (üç) iş günü ile 5 (beş) iş günü arasında değişiklik gösterebilir. Banka kartı yani debit kartlar ile yapılan alışverişlerde iade süresi bankalar arası prosedüre göre 7 (yedi) iş gününe kadar sürebilir. Bu işlem Garanti bankası debit kartlarında 10 (on) iş gününü bulabilmektedir.
  3. Biletiniz üzerinde iptal işlemi yapmak iade talep etmek için başvuru yaptığınızda, başvuru tarihi itibari ile havayolu şirketi ile irtibat kurulacak olup gelecek iade tutarı işlem yapmış olduğunuz kartınıza (tek çekim işlemlerde tek seferde taksitli işlemlerde taksit yapılan aylar içerisinde) para iadesi gerçekleşecektir. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde para iadesi aynı karta iade yapılacaktır. Nakit veya havale yolu ile iade yapılması söz konusu değildir. 
Uçak biletinizi iptal etmek istediğinizde biletinizin sınıf ve kurallarına uygun işlem yapmanız gerekmektedir. Bu kurallar hava yolu şirketlerine göre değişkenlik gösterebilir. Promosyon biletlerde iptal değişiklik hakkı yoktur. Fakat biletinizi alırken seyahat sigortası aldıysanız sigorta kurallarına göre iptal veya değişim yapılmaktadır. Ekonomi sınıfında aldığınız biletlerde hava yolu firmasının uyguladığı değişim veya iptal koşullarına göre işlem sağlanır. Business class biletlerde de bu kurallar geçerli olmaktadır.

7/24 ücretsiz iletişim kurabileceğiniz müşteri temsilcisi hattımız ile işlemleriniz yaparken size farklı destinasyon ve uçak bileti sınıf ve kurallarından yapacağınız check-in işlemlerine kadar detaylı bilgi verebilir, yardımcı olabiliriz. Uçak biletinizde yetkimiz dışında olan bir işlem yapmak istediğinizde sizi yetkili birime yönlendirebilir iletişim bilgilerini paylaşabiliriz. 


uçak bilet İptal

uçak bileti iptal

bilet iptali

uçak bileti iptal iletişim

uçak bileti iptali

uçak bilet iptali