Anadolujet İletişim Bilgilendirme

Ana sayfa > Haberler > Anadolujet İletişim Bilgilendirme

29 Mayıs 2020

Anadolujet İletişim BilgilendirmeAnadoluJet İletişim


    0850 241 96 36    HES KODU aldınız mı ? Almadıysanız müşteri temsilcilerimiz size bu konuda yardımcı olmaya hazır. Anadolujet İletişim Bilgilendirme


Anadolu jet uçak bileti hava yolu şirketi düşük fiyatlı ve en çok ihtiyaç duyulan bölgelere uçuş gerçekleştirmesiyle bir çok yolcunun uçuşlarda tercih edilmesine sebep olmuştur. Anadolu jet 23 nisan 2008 tarihinde genel merkezi Ankara olarak Türk Hava Yolları’nın yolcularına daha uygun fiyatlı ve kaliteli uçuş gerçekleştirmesi amacıyla kurulmuştur. 0850 241 96 36  Anadolu Jet uçuşları ve hizmetleri Türk Hava Yollarının sorumluluğu ve güvencesindedir. Her iki firmanın standartlarının aynı olmaması ise fiyatlandırma ve maliyetlerin düşük tutulup bunun yolcuya yansıtılmasıdır. Anadolu Jet firmasının hedefleri arasında yolcuların daha uygun fiyatlı uçuş gerçekleştirebilmesi vardır. Anadolu Jet iletişim ile uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Anadolu Jet seferlerini genellikle Ankara Esenboğa Hava Limanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Hava Limanı olarak karşılıklı gerçekleştirir. Firma uçak içi ikramlar sunmaktadır. Anadolu Jet in en büyük hizmeti yolculara ekonomik seyahat imkânı sunmaktır. 


Anadolu Jet kampanya ve fırsatlardan yararlanmak uçak biletinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde satın almak istiyorsanız ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak hizmet alabilirsiniz 0850 241 96 36. Müşteri temsilcilerimizi sadece sistemi iyi kullanmak ve biletleme işlemlerini yapmak değil size daha iyi hizmet sunmak amacıyla hizmet içi eğitimlerimiz bulunmaktadır. Rezervasyon ve uçak bileti satın alma işlemleriniz için eğitimli ve deneyimli personellerimiz ile siz değerli yolcularmıza hizmet sunmaktayız.
Uçak Bileti Satış Ofisi İletişim


Sizde AnadoluJet iletişim bilgilendirme sayfamızdan bilgi alabilir yada müşteri temsilcileriniz ile iletişim kurarak uçak bileti ile alakalı tüm soru veya sorunlarınız için yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.


Müşteri temsilcileri ile yapacağınız telefon görüşmeleri ücretsizdir. Görüşmeler operatörünüzün belirlediği tarifeler veya hattınıza tanımlı dakikalar üzerinden gerçekleşmektedir.
Müşteri Temsilcilerimiz ile Yapacağınız Görüşmelerde Prosedüre Uygun Şekilde İzlenecek Yollar  1. Müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmeler sizlerin güvenliği ve firmamızın daha kaliteli hizmet verebilmesi açısından kayıt altına alınmaktadır.
  2. Müşteri temsilcileri ile yapacağınız telefon görüşmeleri ücretsizdir. Görüşmeler operatörünüzün belirlediği tarifeler veya hattınıza tanımlı dakikalar üzerinden gerçekleşmektedir.
  3. Müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek istediğiniz saat, tarih ve bütçenize uygun bilet bulmakta zorlandığınız konular yada var olan biletiniz üzerinde sahip olduğunuz haklar konusunda bilgi alabilir dilerseniz temsilcilerimiz aracılığıyla uçak biletiniz üzerinde işlem yapabilirsiniz.
  4. Müşteri temsilcileri ile işlem yapmanız durumunda ödeme bilgilerini güvenli bir şekilde tuşlama yaparak, ödeme esnasında bankanız tarafından sms ile gönderilen bilgilendirme mesajı içerisinde yer alan ödeme tutarı ve şifreleme sistemi (3D security) ile satın alma işleminizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
  5. Müşteri temsilcileri ile yapacağınız işlemler sonrasında uçuş bilgileriniz sizler tarafınızdan belirlenen sms veya mail adresinize eksiksiz olarak bildirilmektedir.
  6. Müşteri temsilcileri ile yapacağınız işlemlerde uçuş öncesi ve sonrasında uçuşunuz hakkında 7/24 destek alabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. 0850 241 96 36


Aynı zamanda sitemiz üzerinden uçak seyahatiniz öncesi valiziniz veya kabin bagajınızda taşıyabileceğiniz eşyalar konusunda bilgi edinebilirsiniz. Bilgilendirme sayfası için tıklayınız.


Müşteri temsilcileri ile irtibata geçmek için aşağıda belirtilen iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.


Uçak Bileti Satış Ofisi İletişim: 0850 241 96 36

Uçak Bileti Değişim İletişim: 0850 241 96 36


Bilet satış ofisi iletişim hattı ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.
anadolujet iletişim

anadolu jet iletişim 

anadolujet bilet iletişim

anadolu jet bilet iletişim

anadolujet bilet iptali

anadolu jet bilet iptali