Thy İletişim Bilgilendirme


Türk Hava Yolları  İletişim 


  0850 241 96 36 


Bilet Hattı ile en ucuz uçak bileti fiyatlarını karşılaştırabilir ve satın alabilirsiniz! Dilerseniz Müşteri hizmetlerimiz sizlere tüm uçuşları sorgulayıp en ucuz uçak biletini 3d secure (sms ile ödeme onayı) güvenli ödeme yöntemi ile alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti satışı, isim değişikliği, tarih değişikliği, bilet iptali işlemleri için Hemen Arayın.

Tüm yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerini ucuza almak için Hemen Arayın


THY Uçak Bileti İletişim
Hemen Arayın!
THY Uçak Bileti İptali
Hemen Arayın!
THY Uçak Bileti Değişimi
Hemen Arayın!


Uçak Bileti Satış Ofisi İletişim


Sizde Acentesi olduğumuz Thy müşteri temsilcilerimizi arayıp hızlıca tüm uçuşları sorgulatabilirsiniz. 3d secure ile hemen uçak biletinizi alabilirsiniz. Bilet İşlemleri 10218 Tursab Numarası ile Memtur Turizm Seyahat Acentesi , Ekonomik Bilet Seyahat Turizm Organizasyon Sanayi Limited Şirketi üzerinden Yapılmaktadır. Firmamız Biletall A.Ş. 8889 alt acenta koduyla hizmet vermektedir. 


Müşteri temsilcileri ile yapacağınız telefon görüşmeleri ücretsizdir. Görüşmeler operatörünüzün belirlediği tarifeler veya hattınıza tanımlı dakikalar üzerinden gerçekleşmektedir.


Müşteri Temsilcilerimiz ile Yapacağınız Görüşmelerde Prosedüre Uygun Şekilde İzlenecek Yollar

  1. Müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmeler sizlerin güvenliği ve firmamızın daha kaliteli hizmet verebilmesi açısından kayıt altına alınmaktadır.
  2. Müşteri temsilcileri ile yapacağınız telefon görüşmeleri ücretsizdir. Görüşmeler operatörünüzün belirlediği tarifeler veya hattınıza tanımlı dakikalar üzerinden gerçekleşmektedir.
  3. Müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek istediğiniz saat, tarih ve bütçenize uygun bilet bulmakta zorlandığınız konular yada var olan biletiniz üzerinde sahip olduğunuz haklar konusunda bilgi alabilir dilerseniz temsilcilerimiz aracılığıyla uçak biletiniz üzerinde işlem yapabilirsiniz.
  4. Müşteri temsilcileri ile işlem yapmanız durumunda ödeme bilgilerini güvenli bir şekilde tuşlama yaparak, ödeme esnasında bankanız tarafından sms ile gönderilen bilgilendirme mesajı içerisinde yer alan ödeme tutarı ve şifreleme sistemi (3D security) ile satın alma işleminizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. İşlemler hizmet bedeli dahilinde yapılmaktadır.
  5. Müşteri temsilcileri ile yapacağınız işlemler sonrasında uçuş bilgileriniz sizler tarafınızdan belirlenen sms veya mail adresinize eksiksiz olarak bildirilmektedir.
  6. Müşteri temsilcileri ile yapacağınız işlemlerde uçuş öncesi ve sonrasında uçuşunuz hakkında 7/24 destek alabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. 0850 241 96 36

Aynı zamanda sitemiz üzerinden uçak seyahatiniz öncesi valiziniz veya kabin bagajınızda taşıyabileceğiniz eşyalar konusunda bilgi edinebilirsiniz. Bilgilendirme sayfası için tıklayınız.

Müşteri temsilcileri ile irtibata geçmek için aşağıda belirtilen iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.


Türk Hava Yolları 1933 yılında kurulmuş hava yolu firmasıdır ve merkezi İstanbul’dadır. Dünyanın en saygın ve köklü hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları bünyesinde Anadolu jet ve Sunexpress firmalarını bulundurmaktadır. Genel merkezi İstanbul’dadır. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlar düzenleyen Türk Hava Yollarının uçuş ağı Avrupa’dan güney Amerika’ya kadar uzanmaktadır. Dünyanın en çok sefer düzenleyen hava yolu şirketi olmuştur. Türk Hava Yolları’nın 1933 yılında ilk filosunda 5 uçak bulunmaktaydı bunlar 2 adet King Bird, 2 adet Junkers f-13, 1 adet ATH-9 idi. İlk Türk havacılarından olan Fesa Evrensev’in müdürlüğünü yaptığı hava yolu şirketinin ilk kuruluşundaki bütcesi 180 bin Tl idi O dönem filosunda 5 uçak bulunan Türk Hava Yolları gün geçtikce filosuna yeni uçaklar katmayı daha fazla noktaya uçmayı hedefleyen kuruluş Türkiye’de ve Dünya’da sayılı hava yolu şirketlerinden biri olmuştur.

Türk Hava yolları Türkiye ve Dünya çapında birçok ödül almış bir hava yolu firmasıdır. Her zaman müşterilerine kaliteli hizmet sunma yolunda filosunu ve personellerini güncel tutarak en iyi hizmeti verme çabasında yenilikçi olarak ilerlemektedir.

Türkiye sınırları içerisinde müşterilerine kaliteli ve ucuz uçuşlar sağlayabilmek için 2008 yılında Anadolu jet hava yolu firmasını yan kuruluş olarak hizmete açmıştır. Yurt içi uçuşlarda en çok tercih edilen firmalar arasında yerini almış Türkiye'nin %80 uçuş ağı ile aktarmasız direk uçuş sağlamaktadır.

Türk Hava Yolları yurt dışı uçuş ağını genişletmek amacı ile 1989 yılında Lufthansa ve Türk Hava Yolları anlaşması ile Sunexpress hava yolu firmasını hizmete açtı. Antalya merkezli olan Sunexpress hava yolu firması 2006’da ikinci merkezi İzmir üçüncü merkezi ise İstanbul Sabiha Gökçen Hava limanı olarak belirlenmiştir. 30 ülkeye 90 uçuş ağı ile uçuşlarını gerçekleştiren Sunexpress aynı zaman Türkiye sınırları içerisinde bir çok ile direk uçuş gerçekleştirmektedir.


Türk Hava Yolları Bagaj Taşıma Şartları ve BilgileriTürk Hava Yollarının bagaj taşıma kabininde yolcularına imkan sağladığı ekonomik sınıf biletler için ücretsiz taşıma kapasitesi en fazla 20 kg’dır

Yolcuların Farklı sınıflardaki biletleri yani business class sınıfı için bagaj hakları 30 kg’dır

Yolcuların yanında eğer bir bebek var ise bebek yolcunun 10 kg bagaj hakkı bulunmaktadır.

Türk Hava Yolları Bilet Değişikliği


Türk Hava Yollarının uçak biletini satın alan yolcularımızın çeşitli sebeplerden dolayı satın aldıkları biletleri değiştirmek durumunda kalmalarında Türk Hava Yolları resmi web sitesi üzerinden satın alınan uçak biletleri için online bilet değişikliği sunmaktadır. Check-in işlemi yapıldıktan sonra bilet üzerinde online olarak işlem yapılmamaktadır. Türk Hava Yollarının uçak bileti değişiklik işlemleri acente çağrı merkezi tarafından sağlanmaktadır. Uçak bileti değişiklik işlemleri için Türk Hava Yolları çağrı merkezi 444 0 849 nolu numaran değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak Bileti İletişim 444


Türk Hava Yolları İletişim 444 numarası hala aktif olarak hizmet vermektedir buna rağmen Türkiye sınırları içerisinde çağrı merkezi olarak popülerliğini yitirmiş olduğu aşikardır. Maliyeti daha az ve daha akılda kalıcı olmasından dolayı firmalar 0850 çağrı merkezi numarasını tercih etmektedir. Türk Hava Yolları’nın 444’lü çağrı merkezi numarasına seçenek olarak kolay ulaşılabilir ve rahatça işlem yapabileceğiniz 0850 241 96 36 numaralı çağrı merkezimizi arayarak tüm işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde alanında deneyimli ve yetkili müşteri temsilcilerimiz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak Biletinizi Satın Alırken Karşılaşabileceğiniz Olumsuzluklar


İnternet üzerinden yapmak istediğiniz işlemlerde Türk Hava Yollar gibi firma için çok fazla seçenek alacaksınız. Birçok site üzerinden karşınıza sayfalar çıkacaktır. İnterneti çok iyi kullanamıyor olabilirsiniz bu karmaşık sayfalar içerisinde düzenli ve sade bilgiden kopmadan işlem yapmanız için biletiptali.com’u sizlere sunuyoruz yapacağınız işlemlerde internet üzerinden aksaklık veya yanlış işlem yapma gibi durumunda kalırsanız ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz. 0850 241 96 36. Telefon ile uçak bileti satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır gelin bu konuları birlikte inceleyip sonuçlandıralım.


thy iletişim 444

thy iletişim

thy bilet iptali

thy uçak bileti