Thy İletişim

Ana sayfa > Thy İletişim


Türk Hava Yolları Bilet Satış Ofisi


0850 241 96 36


Müşteri temsilcileri ile yapacağınız telefon görüşmeleri ücretsizdir.
Türk Hava Yolları Türkiye'nin en köklü hava yolu şirketidir. İstanbul merkezli olarak 1933 yılında kurulmuştur. Anadolujet, Sunexpress firmalarını bünyesinde bulunduran Türk Hava Yolları dünyaca saygın ve en fazla uçuş ağına sahip olan şirketler arasında yer almaktadır. Türk Hava Yolları kurulduğu tarihte bünyesinde 5 uçak ile hizmete girmiş ve gün geçtikçe filosuna yeni uçaklar katarak günümüzde Türk havacılığı içerisinde filosunda en çok uçak barındıran şirkettir. Aynı zamanda hava yolu şirketi bünyesinde şirketler dahil olmak üzere kaliteli ve başarılı bir hizmet verebilmek için personellerini güncel konular ile eğitmekte yurt içi ve yurt dışı destinasyon ağını genişleterek en fazla uçuş ağına sahip olmayı hedeflemektedir. Türkiye de %80 e varan uçuş ağı ile bir çok noktaya aktarmasız direk seferler düzenlemektedir.


Thy iletişim 444 numarası aktif olarak kullanılmaktadır, fakat popülerliğini yitirmiş olduğu aşikardır. Maliyet ve akılda kalıcılık bakımından bir çok firma 0850 li numaraları tercih etmektedir. Thy iletişim 444 lü numaraya ek olarak 0850 241 96 36 ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimize daha hızlı ulaşabilir uçak biletiniz üzerinde işlem yapabilirsiniz.

Thy İletişim 444


Uçak Bileti Satış Ofisi İletişim


Sizde thy iletişim 444 bilgilendirme sayfamızdan bilgi alabilir yada müşteri temsilcileriniz ile iletişim kurarak uçak bileti ile alakalı tüm soru veya sorunlarınız için yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.


Müşteri temsilcileri ile yapacağınız telefon görüşmeleri ücretsizdir. Görüşmeler operatörünüzün belirlediği tarifeler veya hattınıza tanımlı dakikalar üzerinden gerçekleşmektedir.


Müşteri temsilcileri ile irtibata geçmek için aşağıda belirtilen iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.


Uçak bileti satış ofisi iletişim hattı:

Uçak bileti iletişim hattı: 0850 241 96 36

Uçak bileti iptal iletişim hattı: 0850 241 96 36

Uçak bileti değişim iletişim hattı: 0850 241 96 36


Bilet satış ofisi iletişim hattı ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.
thy iletişim 444

thy iletişim

thy telefon

thy telefon numarası

türk hava yolları iletişim

türk hava yolları uçak bileti