Onur Air İletişim Bilgilendirme

Ana sayfa > Haberler > Onur Air İletişim Bilgilendirme

30 Mayıs 2020

Onur Air İletişim Bilgilendirme

ONUR AİR İLETİŞİM TELEFON NUMARASI


     0850 241 96 36     


HES KODU aldınız mı ? Almadıysanız müşteri temsilcilerimiz size bu konuda yardımcı olmaya hazır. 
Onur Air İletişim Bilgilendirme


Onur Air merkezi İstanbul Yeni Hava Limanı (airport) olan 14 nisan 1992 tarihinde kurulan düşük maliyetli hava yolu taşımacılığı hizmeti veren bir Türk firmasıdır. Onur Air uçuşlarında ve uçuş harici faaliyetlerinde çevreye verdiği önem ile takdirimizi almaktadır. Onur Air iletişim üzerinden ücretsiz çağrı merkezimiz arayarak uçak biletinizi hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.


İstanbul Yeni Hava Limanı ağırlıklı uçuşlarını gerçekleştiren Onur Air yolcularına sade standart ve özel olarak üç adet paket imkanı sunmaktadır.


Sade Paket: Fiyatları en uygun sınıftır ekonomi kabin koltuk seçimi yemek seçimi bulundurmaz ücretsiz bagaj hakkı vardır.


Standart Paket: bu sınıftaki biletin fiyatları sade paketin fiyatlarından biraz daha yüksektir sandviç artı içecek ve 20 kg ücretsiz bagaj hakkı bulundurmaktadır.


Özel Paket: bu bilet fiyatları diğer paketler arasında en yüksek olan pakettir sağladığı ayrıcalıklar mevcuttur. Sandviç içecek 25 kg ücretsiz bagaj hakkı koltuk seçimi ve geniş aralıklı koltuk imkanı sunmaktadır.


Yukarıda belirtmiş olduğumuz paketler için bilgi alabilir almış olduğunuz uçak biletinin sınıf seçimine göre koltuk seçimi, ekstra bagaj hakkı, paket yükseltme, yemek ekleme gibi değişiklik işlemlerini sağlayabilirsiniz. Onur Air iletişimde işlemleri çağrı merkezimiz üzerinden alanında uzman ve yetkili müşteri temsilcilerimiz ile sağlanabilmektedir.
Uçak Bileti Satış Ofisi İletişim


Sizde OnurAir iletişim bilgilendirme sayfamızdan bilgi alabilir yada müşteri temsilcileriniz ile iletişim kurarak uçak bileti ile alakalı tüm soru veya sorunlarınız için yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.


Müşteri temsilcileri ile yapacağınız telefon görüşmeleri ücretsizdir. Görüşmeler operatörünüzün belirlediği tarifeler veya hattınıza tanımlı dakikalar üzerinden gerçekleşmektedir.


Müşteri temsilcileri ile irtibata geçmek için aşağıda belirtilen iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.


Uçak Bileti Satış Ofisi İletişim: 0850 241 96 36

Uçak Bileti Değişim İletişim: 0850 241 96 36


Bilet satış ofisi iletişim hattı ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Onur Air Uçak Bileti Alımında Yaşanabilecek Sorunlar


Uçak biletinizi alırken oluşabilecek problemlerin arasında başlıca yolcu hataları yolcu ismini yanlış girme, telefon numarasını yanlış girme gibi veya internet üzerinden oluşan problemler gelmektedir burada şunu belirtmekte fayda var yolcularımızın internet üzerinde yaptığı işlemlerde hataların meydana gelme olasılığı biraz daha fazladır bir hata ile karşılaştığınızda direk olarak çağrı merkezi Onur Air iletişim kurmak istediğinizde alanında uzman ve yetkili müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için bizi arayabilirsiniz. Ücretsiz çağrı merkezimiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile tercihleriniz doğrultusunda ucuz, promosyonlu, ekonomik, business biletleri kontrol edip dilediğiniz bilet üzerinde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen ücretsiz çağrı merkezimizi arayın. 0850 241 96 36